Prace uczniów którzy zajęli pierwsze miejsca w szkolnym konkursie na Pisankę Wielkanocną zostały zgłoszone do konkursu organizowanego dla szkół podstawowych województwa małopolskiego pt. „Fabryka Pisanek 2018” w Krakowie, w Centrum Serenada. Miło nam poinformować, że wśród zgłoszonych 52 szkół z małopolski, nasza szkoła została zakwalifikowana do finałowej piętnastki tego konkursu. Według projektu wykonanego przez Julię Komperdę z klasy VII uczniowie w składzie: Jakub Starmach, Grzegorz Świder, Maksymilian Zembal, Julia Komperda, Vanessa Sasuła, Anna Pranica, Julia Zając, Aneta Janocha, Wiktoria Wójciak oraz Weronika Śmiałek ozdabiali wielką pisankę o wymiarach 1,5 m na 1 m w dniu 16 marca  w Krakowie. W tym dniu Plac Spotkań w Centrum Serenada zmienił się w pracownię zdobienia ogromnych pisanek. Nasza drużyna stworzyła pisankę przedstawiającą góralkę.

Wszystkie pisanki można podziwiać w dniach od 17 do 24 marca i w tym czasie oddawać swoje głosy. Głosy oddawane są poprzez wrzucenie  "formularzy" do urn, stojących przy każdej Pisance. Wygrywa ta Pisanka, która w terminie 17-23 marca zdobędzie największą ilość głosów publiczności. Formularze do oddawania głosów na Pisanki dostępne są w Infopunkcie na Placu Spotkań w Centrum SERENADA. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na naszą Pisankę! ZOBACZ ZDJECIA - >>>>