Dnia 8 lutego w naszej szkole odbył się coroczny „Bal karnawałowy” uczniów klas I-IV. Rodzice postarali się, aby tego dnia dzieci wyglądały nadzwyczajnie. Sala balowa przystrojona była balonami, serpentyną oraz kolorowymi plakatami. Wyjątkowy wystój od razu wprowadził ich w atmosferę zachęcającą do zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów kultowych bajek i filmów. Muzyka inspirowała do szalonej zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsali w parach, kole oraz korowodach. Z uśmiechem na ustach śpiewali teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc z radości. Zabawę urozmaiciły konkursy tj. „Krzesełka” i wybór Króla i Królowej Balu, którymi zostali Benek i Nikola. Jury wybrało też najciekawsze stroje balowe i nagrodziło zwycięzców dyplomami i słodyczami. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek w przerwie zabawy. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>