W dniu 17 grudnia odbyła się Świętokrzyska Olimpiada Teakwondo- zawody zorganizowane przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Teakwondo Olimpijskiego ,,OSTO”. Patronat medialny objęła Gazeta Ostrowiecka. Była to bardzo duża, międzynarodowa impreza sportowa, której głównymi bohaterami były dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat, rywalizujący w konkurencjach sprawnościowych oraz walce sportowej. Na ostrowieckich matach rywalizowało ok. 200 zawodników i zawodniczek z województw: świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego oraz ze Słowacji. Olimpiada zorganizowana we współpracy z Polskim Związkiem Teakwondo Olimpijskiego, Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz władzami samorządowymi. Patronat nad turniejem objął prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z Chabówki (Zembal Maks, Kmera Safiya., Zając Julka, Janocha Aneta.) trenujący w UKS KORYO z Mszany Dolnej pod kierunkiem trenera pana Wojtka Aksamita. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>

W walkach indywidualnych w swoich kategoriach medale zdobyli:

1.    Zembal Maksymilian – brąz

2.    Kmera Safiya – srebro

3.    Zając Julia –brąz

GRATULUJEMY !