W dniu 29 listopada na zaproszenie pracowników i dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego dla dzieci i młodzieży  z niepełnosprawnością intelektualną w Rabce-Zdroju,  klasa I A i III A, wraz z wychowawczyniami i rodzicami wzięła udział w zabawie andrzejkowej. Głównym założeniem organizatorów była integracja dzieci z najmłodszych klas z dziećmi z ośrodka. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Zaczęło się od części oficjalnej i powitania gości. Potem były tańce, zabawy, sesja fotograficzna i nauka piosenki. Największą atrakcją imprezy były tradycyjne wróżby, z których korzystały zarówno dzieci jak i opiekunowie. Można było poznać imię swojej drugiej połówki, powróżyć z kart, skorzystać z koła przeznaczenia i oczywiście lanie wosku przez magicznyny klucz. Organizatorzy zadbali o pyszny poczęstunek i wspaniałą, ciepłą atmosferę. Mamy naszych dzieci upiekły ciastka i ciasteczka, a w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przekazaliśmy na ręce dzieci z ośrodka choinki wykonane z papieru, misia przytulankę i słodycze. Dziękujemy serdecznie organizatorom imprezy za zaproszenie i wspaniałą gościnność. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>