W dniu 13 listopada uczniowie z klas I-IV udali się do Teatru Lalek Rabcio do Rabki-Zdroju na sztukę pt.: „Karius i Baktus”. Karius i Baktus to historia dwóch tajemniczych osobników, harcujących w buzi pewnego chłopca. Rzecz przezabawna  i pedagogiczna zarazem, wymieniona dwójka bowiem to nie kto inny, jak bakterie. Prostą fabułę, wymyśloną przez Norwega Thorbjorna Egnera, grało troje aktorów. Był żywy plan i animacja lalek maleńkich i większych (bakterie też rosną!). I wszystko, czego potrzeba do baśniowej atmosfery: świetlne czary-mary (scena wyglądała czasem, jakby przysiadła na niej chmura świetlików), czarodziejski kufer, a nawet bańki mydlane. Mamy nadzieję  że po tym spektaklu dzieci będą pamiętały o regularnym myciu zębów. Sztuka bardzo się spodobała naszym uczniom. ZOBACZ ZDJĘCIA ->>>>