Uczniowie z kl. I A SP przystąpili do IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO O CHARAKTERZE SPOŁECZNYM  "AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA" realizowanej w roku szkolnym 2017/2018.

W ramach programu dzieci uczestniczyły w spotkaniu z Policjantami. Najmłodsi z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali krótkiej pogadanki dotyczącej bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, rowerzysty oraz pasażera. Uczniowie zostali również uwrażliwieni na potrzebę bycia widocznym na drodze, czemu służyć mają elementy odblaskowe, które każde dziecko powinno posiadać. Obejrzały również film instruktażowy. Dzieciaki z zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu, o czym świadczyła „lawina” pytań skierowana do gości. W październiku rozpoczną się zajęcia „Pierwsza pomoc” w wymiarze 18 godzin. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>