10 marca 2017r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Przystąpiło do niego pięciu uczniów z kl. III A  i pięciu z kl. III B. Dzieci odniosły duży sukces, ponieważ na 4estników z całej Polski zajęli wysokie miejsca. Klemens Pranica - uc zeń kl. III A uzyskała tytuł EKSPERTA LOGICZNEGO MYŚLENIA, zajmując 13 miejsce w Polsce. Wyniki pozostałych uczniów:

19 miejsce - Magdalena Nowak kl. III B

19 mijsce - Milena Jurzak kl. III B

20 miejsce - Grzegorz Świder  kl. III A

23 miejsce - Franciszek Stolarczyk  kl. III A

24 - Aleksandra Potoczny - kl. III B

27 miejsce - Paweł Palarczyk kl. III B

27 miejsce - Szymon Karkula kl. III A

30 miejsce - Amelia Handzel kl. III A

30 miejsce - Dominik Aksamit kl. III B

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe a uczestnikom serdecznie gratulujemy!!! ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>