Dnia 18.05.2017 r. klasa III A i B wybrała się na wycieczkę – pielgrzymkę po Komunii Świętej. Pierwszym celem naszej podróży była Jaskinia Bielańska. Podczas zwiedzania uczniowie podziwiali naciekowe wodospady oraz pagodowe stalagmity, jeziorka i inne interesujące formy jaskiniowych ozdób. Jednym z przystanków podczas trasy zwiedzania jest Śpiewalnia - Hudobná sieň, którą tak nazwano dzięki dźwiękom, jakie wydają kropelki spadającej wody na powierzchnię jeziorka. W tej sali, z powodu wyśmienitych warunków akustycznych, są organizowane koncerty muzyki poważnej. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium Mariańska Góra w Lewoczy, gdzie została odprawiona msza święta. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>> Po mszy pojechaliśmy na Zamek Spiski Hrad. Wraz z przewodnikiem dowiedzieliśmy się historii tego zamku, a także mogliśmy na własne oczy podziwiać kaplicę świętej Elżbiety, izbę tortur, zbrojownie. ZOBACZ ZDJĘCIA - >>>>